Profesyonel Yerinde Yıkama Hizmetleri

Yerinde halı yıkama ustalık, tecrübe, beceri, bilgi, profesyonel ekip ve vakum gücü çok iyi makineler isteyen bir temizlik hizmetidir. Yılların vermiş olduğu bilgi, birikim, ustalık ve son sistem ekipmanlar ile firmamızda yerinde halı yıkama konusunda tecrübeli profesyonel ekibimiz ile yerinde yıkama hizmeti vermekteyiz

 

0 212 685 2323

 

İşyerlerinizde, ofislerinizde, evlerinizde, camii veya kurslarda duvardan duvara sabitlenmiş olan halı veya halıflekslerinizi yerinde yıkama uzman kadromuz ve son sistem yerinde halı yıkama makineleri ile temizlik garantisi vermek şartı ile yerinde yıkıyoruz.

Yerinde Halı Yıkama Yöntemleri;
İstanbul’da yerinde halı yıkama ve yerinde halıfleks yıkama firmalarının farklı yıkama yöntemleri ve farklı fiyat politikaları bulunmaktadır.

En etkili yöntem ise sulu ve köpüklü yıkama sistemidir. Halı veya halıflexlerin yerinde dezenfekte edilerek şampuan ve köpükle yıkanması %100 etkili yıkama yöntemidir. Tabi bunun yanı sıra kullanmakta olduğumuz halı yıkama şampuanı, fırçalama makinesi ve emiş gücü mükemmel olan ekipmanlar da bu yöntemin çok önemli parçalarıdır.

Firmamız Ağar halı yıkama olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimli profesyonel kadromuz ile teknolojinin en son sistem makine ve en kaliteli halı ve halıfleks yıkama şampuanları ile yerinde halı yıkama konusunda sektörde lider firma olma özelliği ile sizlere sunmuş olduğumuz yerinde halı yıkama ve yerinde halıfleks yıkamanın temizlik garantisi ile ve en kaliteli leke sökücü ürünler kullanarak halılarınızın kısa sürede nasıl temizlendiğine gözleriniz ile şahit olun.

Halıfleksler kirlilik durumuna göre uzmanların yapmış olduğu araştırmaya göre yılda iki defa yerinde yıkama yapılması gerekmektedir. Halıflexleri yerinde silmek veya sildirmek var olan kir ve lekeleri daha çok halıflexlerinize yedirerek daha çok bakteri ve mayt barındırmasına sebep olabilir. Silme yöntemi doğru yöntem olmadığı gibi evlerimizde kullandığımız elektrikli süpürgelerde yetersiz kalacaklardır. Yılda en az bir defa Ağar halı yıkama firmamıza halılarınızı ve halıflekslerinizi duvardan duvara sabit ise kaldırılmayacak durumda ise halılarınızı yerinde yıkatın sağlığınızı garanti altına alın.

Halı Yıkama Hizmetimizin Özellikleri

Halı yıkama hizmeti denince akla ilk gelen Ağar Halı Yıkama Fabrikası’nın tercih edilmesinin nedenleri ve sizin için faydalarını sıraladık. Dile kolay 25 yıllık geçmişiyle, profesyonel makina parkuru ve tam zamanında müdahaleleriyle olmazsa olmazım dediğiniz her şarta saygılı ve yerine getirme konusunda istekli çalışanlarıyla hizmetinizde.
  • Halılarınızın yıkanması sırasında yapılan dezenfeksiyon işleminde bakteri ve maytların yanı sıra kurumuş lekelerin yumuşatılması sağlanır. Bu sayede fırçalama esnasında rahatlıkla lekeden kurtulunabilir.
  • Makina parkurumuzda bulunan tam otomatik halı yıkama makinası halının tipine göre değişkenlik gösteren baskı ayarlarıyla zarar vermeden yıkama yapabilir.
  • Halılarınızı yıkamadan hemen önce yıkama ile geçmesi mümkün görünmeyen lekelerin çıkarılmasına ilişkin uygulamalar yapılır. Böylelikle leke biyolojik olarak çözünür ve fırçalama ile halıdan ayrılır.
  • Halı yıkama fiyatları hakkında bilgi almak ve halı yıkama hizmeti almak için telefon numaralarımızdan bizi arayabilir, temsilcilerimizle görüşerek kalitenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.
  • Halı yıkama sırasında gelişmiş iş güvenliği kurallarına harfiyen uyuyoruz. Bu işçi sağlığını korurken doğabilecek zararların da önüne geçmemizi sağlıyor.
  • Çalışanlarımız servis ile teslim alma veya teslim etme görevlerini yerine getirirken maske ile solunum yoluyla bulaşabilen hastalıklardan sizi ve kendisini koruma altına alır.
  • Gruplandırılan halılar tiplerine göre özel baskı ayarları ön ayarlı şekilde hazırlanmış makineye yerleştirildiğinde halı yapısının bozulmasına engel olur.
  • Halı yıkama fabrikamızda makine halısı, shaggy halı, bünyan halı, hereke halı, nepal halı, ısparta halısı, el dokuma yün halı, akrilik halı, polyamid halı, pamuk halı, bambu halı, ipek halı, polyester halı, kilim ve yolluk, viskoz halı tiplerinin tamamı yakanabilmektedir.

Halı yıkama süreçleri her halı için farklı olabiir. Halının tipine ve şekline göre yıkanma ve kurutma süreleri farklılık göstereceği gibi bazı tür halılar elle özel olarak yumuşak hareketlerle yıkanmalıdır. Bunlar genellikle çok yaşlı halılarda ve özel iplik kullanılan halılarda tercih edilir. Ortalama bir makina halısının yıkanma ve kurutulma süresi 3-5 gün arasında hava durumunun da etkili olduğu bir süreçte devam edebilir.

Halı yıkama fiyatları hakkında bilgi vermek isteriz. Bu bilgilendirme web sitemizde süreklilik arz edeceğinden hareketli piyasa durumlarında yazılı olarak paylaşmak mümkün görünmeyebilir. Halı yıkama fiyatları hakkında kesin ve net sonucu bizi arayarak edinebileceğiniz gibi cep telefonu numaramızda bulunan whatsapp mesajlaşma uygulaması üzerinden 5-10 dakika içerisinde yanıt alabilirsiniz.

Arnavutköy, Başakşehir, Bağcılar, Esenler, Bahçelievler, Fatih, Zeytinburnu, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Sarıyer, Şişli, Etiler, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükcekmece, Sultangazi, Eyüp ilçelerinde bulunan;
Kayaşehir, Güneşli, Şirinevler, Halkalı, Habipler, Altınşehir, Taksim, Etiler, Florya, Sefaköy, Topkapı, Yeşilköy, Göktürk, Kemerburgaz, Nişantaşı, Maslak, Alibeyköy, Güzeltepe mahalle ve semtlerine halı yıkama hizmetleri sunmaktayız.

Her halı tipine uygun temizleme tekniği bulunduğu gibi kullanılan kimyasallar da bulunur. Bu kimyasalların her birinin kullanım aşaması farklıdır. Tam temizlenme için kullandığımız halı şampuanımız Lazer Promax firmasının üretimi olan Gold halı şampuanı, süperpower halı şampuanı, purepower halı şampuanı ve extra halı şampuanını kullanmaktayız. Her birinin içeriği birbirinden farklı olduğu gibi yıkanan halı metrekaresi ve sarfiyatları farklıdır.

Leke sökme uygulamalarımızın temizlik öncesi ve sonrası olarak iki çeşiti bulunmaktadır. Halı yıkama öncesi bekletme suyuna ilave edilebilen leke sökücüler olabildiği gibi lokal olarak da uygulanabilen halı leke sökme teknikleri de bulunmakta. Bu yüzden her leke için ayrı halı leke sökme uygulaması ve halı leke sökücü kullanılmalıdır. Lazer Promax firmasının üretimlerinden olan leke sökücüler kullanmaktayız. Powerfull, forcefull, prolazer ağır yağ ve kir sökücü, halı asprini, pas sökücü gibi kimyasallarımız hazırda lekelerle savaşmak için beklemektedir.

Halı yıkama sektöründe uzun yıllar boyunca elde ettiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelere ek olarak günümüz teknolojisini barındıran makinalarımızın güvenlik önlemleri halınızın temizlik uygulaması sırasında zarar görmesini engeller. Ayrıca çalışanlarımız işlerini doğru yaptıklarını sürekli olarak kontrol halindeyiz.