Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece halı yıkama fabrikası kurulduğu günden beri, Küçükçekmece halkının desteğini arkasına almıştır. Yapmış olduğu bütün hizmetlerden dolayı memnun kalan Küçükçekmece halkımız tarafından takdir toplamıştır. Bize karşı duyulan güven sayesinde işlerimizi daha bir ciddiye alarak, her geçen gün Küçükçekmece halı yıkama sektöründe hızla büyümekteyiz.

HEMEN ARAYIN

0 212 685 2323

Küçükçekmece halı yıkama fabrikamıza hoşgeldiniz.
Halı yıkama, belirli teknik ve yöntemler gerektiren, uygun yıkama teknikleri ve halı şampuanları ile başarılı sonuçlar alınabilen, tecrübe ve bilgi birikimi gerektiren ciddi bir iştir. İyi yıkanmamış bir halı, evde yaşayan bireylerin sağlığını ciddi oranda tehdit etmektedir. Bu nedenle halılarınızı yıkattığınız firmaları titizlikle seçmeli ve yıkama tekniklerinden, kullanılan şampuan ve temizlik malzemelerinden emin olmalısınız. Ağar halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimizi yıkama tekniklerimiz ve kullanılan temizlik malzemelerini yakında görmeniz için fabrikamıza davet ediyoruz.
Halılarınız fabrikamızda mikroorganizmalara karşı etkili ve içinde hiç bir kimyasal madde bulunmayan, tamamen doğal şampuanlarla otomatik halı yıkama makinasında ön ve arkası dönüşümlü olarak, hassas bir şekilde yıkanır ve bol su ile durulanır.
Firmamızda halı yıkama teknikleri aşağıdaki gibidir.

* Yıkama öncesi toz alma
* Şampuanlı suda dezenfekte etme
* Otomatik makineyle arkası önü dönüşümlü olarak yıkama
* Sıkma makinesi ile fazla suyu atma
* Yıkama ve sıkma sonrası kalite kontrol yapma
* Kapalı mekanda iklimleme makineleriyle kurutma
* Hav alma makinesiyle tüyleri yatımına tarayıp poşetleme

Ağar Halı Yıkama olarak, Küçükçekmece ilçemizin bütün mahallelerine halıyıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama ve battaniye yıkama hizmeti vermekteyiz.

Ücretsiz halı yıkama servisi için Küçükçekmece halı yıkama servis numaralarımızı arayabilirsiniz.
( 0212 ) 568 96 70
( 0212 ) 568 96 80
( 0212 ) 685 23 23
( 0212 ) 685 23 24

Etiketler: Küçükçekmece halı yıkama, Küçükçekmece koltuk yıkama, Küçükçekmece yorgan yıkama, Küçükçekmece battaniye yıkama, halı yıkama

İstanbul Küçükçekmece halı yıkama hizmetlerinde servislerimiz ücretsizdir. Küçükçekmece’de halı yıkama hizmetlerimizin yanı sıra yerinden kaldırılamayan veya kalkmayan halılarınız ve halıflexlerinizi de yerinde yıkama hizmetimizle profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Küçükçekmece halı yıkama hizmetlerimizin tamamında üstün özellikli, sağlığa kesinlikle zararı bulunmayan veya dolaylı yoldan zarar vermeyen 1. sınıf Küçükçekmece halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Otomatik halı yıkama makinemizle de el değmeden, gerçek anlamda temizliği sağlayarak halı yıkama hizmetimizi görmek için de lütfen Küçükçekmece halı yıkama web sitemizde bulunan videomuzu izleyebilirsiniz. Halı ve halıflex temizliği son derece önemli ve titizlikle yıkanarak temizlenmesi gereken, evimizin olmazsa olmaz eşyalarıdır. Lütfen Küçükçekmece’de halı yıkama işlemlerinizi profesyonel halı yıkama firmalarının yardımıyla gerçekleştiriniz. Profesyonel halı yıkamanın doğru adresi Küçükçekmece halı yıkama fabrikasını tercih ettiğiniz için size minnettarız.

Ağar Halı Yıkama Küçükçekmece Fabrikası

Ağar Halı Yıkama Küçükçekmece Fabrikası’nda kullanmakta olduğumuz 4.20 metre bant genişliğine sahip profesyonel otomatik halı yıkama makinesi ile dünya üzerinde kullanılan tüm halıları yıkaman ve uygun baskı ayarı ile fırçalayarak Küçükçekmece’de halı yıkanmaktadır. Aşağıdaki halı yıkama Küçükçekmece fabrikasının telefon numaralarını arayarak halı yıkama hizmetini alabilirsiniz.