Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmetleri

İstanbul da profesyonel olarak koltuk yıkama hizmeti veren, temizlik sektöründe lider firma olan Ağar koltuk yıkama merkezine hoş geldiniz. Yıllardır İstanbul’da koltuk yıkama hizmeti veren firmamız evlerinizde veya işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz koltuk takımı, köşe takımı, oturma gurubu ve çekyatlarınızın profesyonel koltuk yıkama ekibimizin birinci sınıf ve hiçbir kimyasal ürün içermeyen koltuk yıkama şampuanları ve sanayi tipi olan endüstriyel yüksek vakumlu koltuk yıkama makinemiz ile koltuklarınızı yüzeysel değil derinlemesine temizler.

 

0 212 685 2323

 

Koltuk takımı yıkama;
Bilindiği gibi İstanbul da birçok koltuk yıkama firması vardır ve hepsinin de değişik koltuk yıkama sistemleri aynı zamanda farklı fiyat politikaları bulunmaktadır. Koltuk yıkama hizmeti ciddiyet ve dikkat gerektiren bir iştir. Ayrıca geleneksel yöntemlerle yıkanan koltuk takımları iç tesisat ve aksamlarının kısa sürede bozulduğu koltuklar sınıfına girerek ömrünü tamamlar. Bunun yerine profesyonel makina ve ekipmanı bulunan koltuk yıkama firmasının suyu koltuk sünger ve yaylarının emmesine engel olacak şekilde az az vererek anlık olarak vakumlamasıyla kir içeri doğru itilmek yerine dışarı doğru çekilir.
Tüketici olarak koltuk takımlarınızı, köşe takımlarınızı, oturma guruplarınızı veya çekyatlarınızı yıkatırken veya firmaları araştırırken koltuk yıkayan firmanın koltuklarınızı kaç aşamadan geçirilerek yıkandığını, sünger dahil olmak üzere tamamen ıslatıldığını, koltuk yıkama fırçası kullanıldığını, çekme öncesi durulama yapılıp yapılmadığını muhakkak sorunuz. Çünkü bir adet koltuk takımı yıkama süresi minimum iki saattir, bir adet köşe takımı yıkama süresi minimum bir buçuk saattir, bir adet oturma gurubu yıkama süresinde minimum iki saattir bu süre koltuklardaki kirlilik veya minderli koltuk takımı olma durumuna göre değişmektedir.

İstanbul da bir adet koltuk takımını bir saatte yıkayabildiğini ve uygun fiyatlarla yıkadığını idda eden firmalar vardır. Şimdi siz karar verin! Yukarıdaki aşamaların hepsini uygulayan firma, bir saat içerisine bir adet koltuk takımının yıkanmasını sığdırması mümkün olabilir mi?

O halde firmamızın vizyonu olan kazanma stratejisinin müşteri memnuniyeti ve başarının sırrı kaliteden ödün vermemektir ilkesi ile kalite ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ve kaliteli hizmetin bir bedeli olduğu bilinci ile firmamızda koltuklarınız profesyonel kadromuz ile son sistem makineler koltuk yıkama ekipmanlarımız ve kaliteli koltuk yıkama şampuanlarımızla koltuklarınızın nasıl pırıl pırıl olduğuna ve lekelerin çıktığına gözlerinizle tanık olun.
Kaliteyi ucuza sunmanın mümkün olmadığı bilinmeli, kaliteyi ucuza sunduğunu idda edenlere itibar edilmemelidir.

Islatma

Koltuk döşemelerinizin yüzeyi ıslatılarak birikmiş olan kir ve lekenin yumuşaması sağlanır. Bu şeklide vakumlansa bile ciddi leke ve kirden arındırma yapılmış olur. Yüzeyi ıslatılan koltuğun üzerine az miktarda koltuk yıkama şampuanı ıslatma suyu ile birlikte verilmiş olur. Bu şampuan koltuğun sadece yüzeyini değil sünger ile döşeme arasına kadar inerek daha sonradan kusma yapabilecek kirlerin de yumuşatılarak vakumlamaya müsait duruma gelmesini sağlar.

Fırçalama

Birkaç dakika koltuk yıkama şampuanının görevini yerine getirmesi için beklenen koltuk döşemesi devir ayarlı fırçalama makinası ile sıçratma korumalı fırça aparatı ile fırçalanır. Bu  leke ve kirlerin iyice yüzeyden ayrılmasını, koltuk yıkama şampuanının aktif hale gelmesini sağlayacak önemli bir aşamadır.

Vakumlama & Kurutma

Fırçalanarak tüm kirleri yüzeye doğru çıkardıktan sonra çok fazla beklemeden (koltuk süngerinin su ve şampuanı emmesine engel olmak için) yüksek vakum gücüne sahip koltuk yıkama makinesi ile verilen su emilmelidir. Verilen suyun emilmesi çok önemli olmakla birlikte vakumun güçlü bir şekilde yapılması koltuğun kuruma sürecini hızlandıracak ve bakteri üremesine elverişli ortamı bozacaktır.

Koltuk Yıkama Hizmetimizin Özellikleri

Koltuk yıkama hizmetleri, alanında gerçek anlamda uzman kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Bilinçsizce yapılacak temizlik işlemleri koltuk döşemelerinin erkenden bozulmasına, yırtılmasına ve renklerinin solmasına sebebiyet verebilir. 25 yıllık geçmişimizle profesyonel koltuk yıkama hizmetlerimizin özeliklerini ve size yaşatacağı faydaları sıraladık.
  • Koltuk yıkama işlemi sırasında dezenfeksiyon işlemi doğal olarak yapılmış olur. Kullanılan koltuk yıkama şampuanı koltuk döşemelerine uygun bir şekilde formüle edildiğinden tüm detaylara rahatlıkla erişir ve aralarda biriken bakteri ve diğer zararlıları ortadan kaldırır.
  • Koltuk yıkama hizmetimizde kullandığımız sıçratma korumalı fırçalar normalde kullanılan fırçalara göre daha farklı bir yapıya sahiptir. Dış yüzeyinde sıçrama koruması bulunduran fırçalarımız suyun fırça yardımıyla uzağa gönderilmesi eylemine bir bariyer görevi görerek suyun döşeme yüzeyinde kalmasına yardımcı olur.
  • Devir ayarlı koltuk yıkama makinası kullanımı koltuğun döşeme yapısına göre ayarlanabildiği için zarar vermeden nazikçe dönüşlerle su ve şampuanı yayar, kiri söker alır.
  • Mümkün görünmeyen (Kimyasal yanıklar ve deformasyon yaratan lekelenmeler hariç) tüm lekelerin özel leke sökücüler ile lokal olarak müdahalesi yapılarak çıkması sağlanır.
  • Koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi almak ve koltuk yıkama hizmeti almak için telefon numaralarımızdan bizi arayabilir, müşteri temisilcilerimizle görüşerek kalitenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.
  • Koltuk yıkama işlemleri sırasında iş güvenliği kurallarına harfiyen uyuyoruz. Koltuk yıkama makinalarımızın koltuklarınızın yıkanacağı hane elektrik altyapısına uygun olması için özellikle düşün güçte çalışabilir olmasına dikkat ediyoruz. Aynı zamanda ekip arkadaşlarımız hane halkının sağlığını tehdit etmemek adına maske ve siperlik kullanımına özen gösteriyorlar.

Koltuk yıkama süreci her koltuk tipi için farklı olsa da standart boyutlarda 3 kişilik koltuğun teknik hazırlıklar (makina ısıtma uygun parçaların temini, koruyucu kıyafet giyilmesi v.b.) hariç 30-45 dakika sürede yıkanarak işlemlerinin tamamlanması mümkündür. Buna istinaden yine standart boyutlardaki çekyat oturma grubunun yıkanarak temizlenmesi 1 saat sürebilir. Tüm bu detaylarla koltuk yıkama hizmetleri değerlendirilirken buna uygun şekilde hazırlıkların yapılması önemle rica olunur.

Koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi vermek isteriz. Bu bilgilendirme web sitemizde süreklilik arz edeceğinden hareketli piyasa durumlarında yazılı olarak paylaşmak mümkün görünmeyebilir. Koltuk yıkama fiyatları hakkında kesin ve net sonucu bizi arayarak edinebileceğiniz gibi cep telefonu numaramızda bulunan whatsapp mesajlaşma uygulaması üzerinden 5-10 dakika içerisinde yanıt alabilirsiniz.

Arnavutköy, Başakşehir, Bağcılar, Esenler, Bahçelievler, Fatih, Zeytinburnu, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Sarıyer, Şişli, Etiler, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükcekmece, Sultangazi, Eyüp ilçelerinde bulunan;
Kayaşehir, Güneşli, Şirinevler, Halkalı, Habipler, Altınşehir, Taksim, Etiler, Florya, Sefaköy, Topkapı, Yeşilköy, Göktürk, Kemerburgaz, Nişantaşı, Maslak, Alibeyköy, Güzeltepe mahalle ve semtlerine koltuk yıkama hizmetleri sunmaktayız.

Her koltuk tipine uygun temizleme tekniği bulunduğu gibi kullanılan kimyasallar da bulunur. Bu kimyasalların her birinin kullanım aşaması farklıdır. Tam temizlenme için kullandığımız koltuk şampuanımız Lazer Promax firmasının üretimi olan koltuk şampuanını kullanmaktayız.

Leke sökme uygulamalarımızın temizlik öncesi ve sonrası olarak iki çeşiti bulunmaktadır. Koltuk yıkama öncesi ıslatma suyuna ilave edilebilen leke sökücüler olabildiği gibi lokal olarak da uygulanabilen koltuk lekesi sökme teknikleri de bulunmaktadır. Bu yüzden her leke için ayrı koltuk leke sökme uygulaması ve koltuk leke sökücü kullanılmalıdır. Lazer Promax firmasının üretimlerinden olan leke sökücüler kullanmaktayız. Powerfull, forcefull, prolazer ağır yağ ve kir sökücü, aspirmax, pas sökücü gibi kimyasallarımız hazırda lekelerle savaşmak için beklemektedir.

Koltuk yıkama sektöründe uzun yıllar boyunca elde ettiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelere ek olarak günümüz teknolojisini barındıran makinalarımızın güvenlik önlemleri koltuğunuzun temizlik uygulaması sırasında zarar görmesini engeller. Ayrıca bakımı ve temizliği yapılmış koltukların hiç bakım yapılmayan veya temizlenmeyen koltuklara göre daha uzun ömürlü döşemelere sahip olduğu herkes tarafından kabul edilen bir gerçektir.