Güngören Halı Yıkama

Firmamız Güngören Halı Yıkama Genç Osman mahallesinde 2003 yılında hizmete başlamış olup 2008 yılında ciddi manada halı yıkama sektörüne yatırımlar yapmıştır. İstanbul’da ilk olarak full otomatik alt yıkama ve vakumlu halı yıkama makinesini getiren aynı zamanda  sıcak su ile yorgan ve battaniyeleri yıkayan çamaşır makinesi sistemin de çalışan yorgan yıkama makineleri, kapalı kurutma odalarında halı kurutma sistemleri ve son olarak halı paketleme makinesini de bünyesine katarak sektöre ciddi manada yatırım yapmıştır.

HEMEN ARAYIN

 

0 212 685 2323

 

Güngören halı yıkama

Firmamız Güngören ilçemizin Genç Osman mahallesinde 2003 yılında hizmete başlamış olup 2008 yılında ciddi manada halı yıkama sektörüne yatırımlar yapmıştır.

İstanbul’da ilk olarak full otomatik alt yıkama ve vakumlu halı yıkama makinesini getiren aynı zamanda  sıcak su ile yorgan ve battaniyeleri yıkayan çamaşır makinesi sistemin de çalışan yorgan yıkama makineleri, kapalı kurutma odalarında halı kurutma sistemleri ve son olarak halı paketleme makinesini de bünyesine katarak sektöre ciddi  manada yatırımlara imza atmıştır.

Halı yıkama fabrikamızda halılar yıkamaya girmeden önce ilk aşama olan silkeleme diye tabir ettiğimiz toz alma makinesinden geçerek üzerindeki toz, kıl, tüy gibi kaba kirlerinden arındırılır.

Sonraki aşama ise dezenfektesyon işlemi dediğimiz şampuanlı suda en az iki saat bekletme aşaması bu aşamada halılar şampuan ve kosla karışımlı suda bekletilerek halılarda bulunan canlı maytlar yok edilir.

Üçüncü aşamada otomatik halı yıkama makinesinden arkası yıkandıktan sonra ön yıkamaya geçen vakumlu son sistem otomatik halı yıkama makinesi ile profesyonel anlamda halılar yıkanır.

Dördüncü aşama ise halı sıkma aşaması bu aşamada dakikada 1400 devirde sıkılarak en az dört dakika sıkılarak halının üzerinde ki %90 fazla suyu atılır.

Beşinci aşamada ise kapalı alanda halı kurutma sistemi halı yıkamacının olmazsa olmazıdır kapalı kurutma odaları kapalı kurutma odaları sayesinde 300 m2 halıyı 6 saatte kurutuyoruz.

Güngören halı yıkama olarak profesyonel halı yıkama sistemleri otomatik halı yıkama makenelerimiz ve uzman kadromuz ücretsiz servis araçlarımızla size hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Firmamız halı yıkamanın yanı sıra koltuk yıkamayorgan yıkamabattaniye yıkama ve yerinde halı yıkama hizmetlerini de son sistem makineler ve uzman personel dahilinde yapmaktadır.

Ücrette değil hizmette rekabet sloganı ile kazanma stratejisinin müşteri memnuniyetinden geçtiğine inanıyoruz.

Halı yıkama servisi telefon numaralarımız:

0212 568 96 70
0212 568 96 80

güngören halı yıkama fabrikaları, güngören halı yıkama firmaları, güngöreden en iyi halı yıkama firması hangisidir? güngören halı yıkama nerededir?, halı yıkama fiyatları

Etiketler: Güngören halı yıkama, Güngören koltuk yıkama, Güngören halı yıkama fabrikaları, halı yıkama

Güngören halı yıkama hizmetlerinde servislerimiz ücretsizdir. Güngören’de halı yıkama hizmetlerimizin yanı sıra yerinden kaldırılamayan veya kalkmayan halılarınız ve halıflexlerinizi de yerinde yıkama hizmetimizle profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Güngören halı yıkama hizmetlerimizin tamamında üstün özellikli, sağlığa kesinlikle zararı bulunmayan veya dolaylı yoldan zarar vermeyen 1. sınıf Güngören halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Otomatik halı yıkama makinemizle de el değmeden, gerçek anlamda temizliği sağlayarak Güngören halı yıkama hizmetimizi görmek için de lütfen Güngören halı yıkama web sitemizde bulunan videomuzu izleyebilirsiniz. Halı ve halıflex temizliği son derece önemli ve titizlikle yıkanarak temizlenmesi gereken, evimizin olmazsa olmaz eşyalarıdır. Lütfen Güngören‘de halı yıkama işlemlerinizi profesyonel halı yıkama firmalarının yardımıyla gerçekleştiriniz. Profesyonel halı yıkamanın doğru adresi Güngören halı yıkama fabrikasını tercih ettiğiniz için size minnettarız.

Ağar Halı Yıkama Güngören Fabrikası

Ağar Halı Yıkama Güngören Fabrikası’nda kullanmakta olduğumuz 4.20 metre bant genişliğine sahip profesyonel otomatik halı yıkama makinesi ile dünya üzerinde kullanılan tüm halıları yıkaman ve uygun baskı ayarı ile fırçalayarak Güngören’de halı yıkanmaktadır. Aşağıdaki halı yıkama Güngören fabrikasının telefon numaralarını arayarak halı yıkama hizmetini alabilirsiniz.