Halkalı Halı Yıkama

Halkalı halı yıkama fabrikası kurulduğu günden beri, Halkalı halkının desteğini arkasına almıştır. Yapmış olduğu bütün hizmetlerden dolayı memnun kalan Halkalı halkımız tarafından takdir toplamıştır. Bize karşı duyulan güven sayesinde işlerimizi daha bir ciddiye alarak, her geçen gün Halkalı halı yıkama sektöründe hızla büyümekteyiz.

HEMEN ARAYIN

0 212 685 2323

Halkalı halı yıkama fabrikası Halkalı da bulunan  bütün mahallelere halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, halıfleks yıkama ve battaniye yıkama hizmeti vermektedir.

Halı yıkama belirli teknik ve yöntemler gerektiren, doğru ürünler ve halı şampuanları ile başarılı sonuçlar alınabilen, tecrübe ve bilgi birikimi gerektiren ciddi bir iştir. İyi yıkanmamış bir halı evde yaşayan bireylerin sağlığını bile tehdit edebilmektedir.

Temizlik işlemleri bilinçli olarak yapılmadığında var olan kirlilik daha geniş yüzeylere yayılabilir. Ev hanımları titiz ve evleri eşyaları konusunda hassastırlar. Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliğinden de doğrudan etkilenir.

Halkalı halı yıkama sektörde lider halı yıkama firması olma ilkesiyle bir çok yatırımlara imza atmıştır. Makineleşme, fabrikalaşma, kurumsallaşma gibi birçok yatırımlarda halı yıkama firmalarına liderlik etmiştir.

Firmamızda halı yıkama teknikleri aşağıdaki gibidir.

* Yıkama öncesi toz alma,

* Şampuanlı suda dezenfekte etme,

* Otomatik makineyle arkası önü dönüşümlü olarak yıkama,

* Sıkma makinesi ile fazla suyu atma,

* Yıkama ve sıkma sonrası kalite kontrol yapma,

* Kapalı mekanda iklimleme makineleriyle kurutma sistemi,

* Hav alma makinesiyle tüyleri yatımına tarayıp poşetleme sistemi.

Etiketler: Halkalı halı yıkama, halı yıkama halkalı, Halkalı koltuk yıkama, Halkalı yorgan yıkama, Halkalı halı yıkama fabrikaları

İstanbul Halkalı halı yıkama hizmetlerinde servislerimiz ücretsizdir. Halkalı’da halı yıkama hizmetlerimizin yanı sıra yerinden kaldırılamayan veya kalkmayan halılarınız ve halıflexlerinizi de Halkalı yerinde yıkama hizmetimizle profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Halkalı halı yıkama hizmetlerimizin tamamında üstün özellikli, sağlığa kesinlikle zararı bulunmayan veya dolaylı yoldan zarar vermeyen 1. sınıf Halkalı halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Otomatik halı yıkama makinemizle de el değmeden, gerçek anlamda temizliği sağlayarak halı yıkama hizmetimizi görmek için de lütfen Halkalı halı yıkama web sitemizde bulunan videomuzu izleyebilirsiniz. Halı ve halıflex temizliği son derece önemli ve titizlikle yıkanarak temizlenmesi gereken, evimizin olmazsa olmaz eşyalarıdır. Lütfen Halkalı’da halı yıkama işlemlerinizi profesyonel halı yıkama firmalarının yardımıyla gerçekleştiriniz. Profesyonel halı yıkamanın doğru adresi Halkalı halı yıkama fabrikasını tercih ettiğiniz için size minnettarız.

Ağar Halı Yıkama Halkalı Fabrikası

Ağar Halı Yıkama Halkalı Fabrikası’nda kullanmakta olduğumuz 4.20 metre bant genişliğine sahip profesyonel otomatik halı yıkama makinesi ile dünya üzerinde kullanılan tüm halıları yıkaman ve uygun baskı ayarı ile fırçalayarak Halkalıda halı yıkanmaktadır. Aşağıdaki halı yıkama Halkalı fabrikasının telefon numaralarını arayarak halı yıkama hizmetini alabilirsiniz.