agar-hali-yikama-logo

PROFESYONEL HALI YIKAMA FABRİKASI

Yıllar boyunca halı yıkama hizmetinin değişmeyen adresi Ağar Halı Yıkama İstanbul Avrupa Yakası’nın tamamına hizmet vermektedir.

Halı yıkama, ustalık, tecrübe, bilgi, birikim ve deneyimli ekip ve ekipman isteyen bir iştir. Günümüzde değişik model ve değişik ipliklerle dokunan halı modelleri bulunmaktadır.

Her halının kalitesine, modeline göre yıkama teknikleri ve farklı halı şampuanları bulunmaktadır. İplik halının özüdür, her iplik türü halıya farklı bir yapı ve renk zenginliği katar. Her ipliğin kendine has özelliği vardır. Kaliteli halı ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan, hem bakarken hem de kullanırken sizi mutlu edecek halıdır.

Bu yüzden temizliği de oldukça önemlidir. Ağar Halı Yıkama hizmetleri ile sizi mutlu eden dekoratf çeşitleriyle halıların temizliğini profesyonel olarak sunar.

  • 1998 yılından bu yana sektörde varlığımızı sürdürmekteyiz.
  • Sektörün gelişimi için önemli destekler vererek sistemler geliştirdik.
  • Halı yıkama hizmetinin yanı sıra çeşitli hizmetler vermek için kendimizi geliştirdik.
  • Makina parkurumuzu güçlendirerek kayıtsız şartsız kaliteyi ön plana koyduk.
  • Bakış açımızı değiştirdik, daha geniş kitlelere ulaşabileceğimiz konuma taşındık.
  • Tecrübeli ekip arkadaşları edindik. Güleryüzlü çalışanlarla memnuniyeti güçlendirdik.

1998 yılından bu güne değin geçen sürede tek bir şeye odaklandık. Onun adı kalite...

– Ahmet Ağar –

Neden Ağar Halı Yıkama Fabrikası ?

Her İşin Başında Kalite Anlayışı

İnsanlık tarihi geçmişte kaliteye takılmadan ihtiyacını gidererek bu günlere gelmiş olsa da günümüz bunun tam tersi. Bizler geliştikçe, iyi olanın zaman ve maliyet tasarrufu sağladığını öğrendik. Bu yüzden tercih ettiğimiz ürünlerin hep en iyisini arar olduk. Ürünlerin en iyisini bulmaya çalışırken bizlere daha kaliteli yaklaşanlarla çalıştık. İletişim kurduk, deneyimledik ve biz talep ederken hizmet verenler de kendini geliştirdi. Hep daha iyisi için yatırımlar yapıldı ve günümüze ulaştık. Bu serüvende biz de halı yıkama , koltuk yıkama, yorgan yıkama ve yerinde yıkama hizmetlerinde geliştik. Fabrikamızın makine altyapısını güçlendirdik. Öğrendikçe öğrettik, paylaştık. Şimdi ise geleceğe yön veren şirketler topluluğunun bir parçasıyız. Bu uğurda geleceğin ihtiyaçlarına cevaplar üretiyoruz.

Yüksek Kalite Standartları

Hizmetlerimizi sunmanın yanı sıra hizmetleri sunacağımız makina ve kimyasalların teknik ölçümlerine hakimiz. Bilimin ışığında verebileceğimiz en iyi hizmet ne ise onu sunuyoruz.

Alanında Uzman Ekip

Her bir çalışanımız görevi kendi başına yerine getirmeden önce uzun bir süre eğitim sürecinden geçer. Her ne kadar biliyor olsa da çalışma şekli ve uyum da çok önemlidir.

Modern Çözümler & Makinalar

Teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanarak işimizi daha hızlı ve etkili sonuçlarla sürdürmek için gerekli aksiyonları alıyor ve yatırımları yapıyoruz. Makina parkurumuzu güçlendiriyoruz ve yeniliyoruz.

Sürekli Denetim & Kontrol

İşimizi hiçbir zaman şansa bırakmıyoruz. Hizmetlerimizin her aşamasında genel kontrol, hizmetlerimizin sonunda ise tüm hizmetlerin sonucu olan kalite kontrolü yapılıyor.

Global Gelişimin Takibi

Uluslar arası fuarlar, sektör zirveleri ve daha fazlasını yakından takip ederek gelişiyoruz.

Pozitif Yorumlar & Görüşler

Tüm bunların yansıması olan müşteri geri dönüşlerinin %95’i pozitif yönde oluşundan memnunuz.

Her zaman tek önemli detay; müşterinin istediğini vermektir.

– Ahmet Ağar –

Müşterilerimizin Düşünceleri

Gereksiz polemiğe girmeden yıllardır tek telefon halı ve koltuklarımı yıkattığım hizmet firması. Çalışanların ciddiyeti mest eder cinsten. Bir kez bile sallamasyon iş yapmadılar.

Meryem Gülen – Müşterimiz

Kaliteye söyleyecek söz yok. Referansları da güçlü. Uzun yıllar boyunca hizmet veren bir firma olmasa bu kadar referansı elde edemezler. Halıflexleri yıkayıp tertemiz yaptılar. Üstelik kuruma süresi de oldukça kısa.

Mehmet Genc – Müşterimiz