Halı Yıkama

Halı yıkama, ustalık, tecrübe, bilgi, birikim ve deneyimli ekip ve ekipman isteyen bir iştir. Günümüzde değişik model ve değişik ipliklerle dokunan halı modelleri bulunmaktadır. Her halının kalitesine, modeline göre yıkama teknikleri, farklı halı şampuanları ve halı leke sökücüler bulunmaktadır. Halı Yıkama İstanbul

 

0 212 685 2323

İplik halının özüdür, her iplik türü halıya farklı bir yapı ve renk zenginliği katar. Her ipliğin kendine has özelliği vardır. Kaliteli halı ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan, hem bakarken hem de kullanırken sizi mutlu edecek halıdır. Fakat halının kalitesini belirleyen unsurlar iplik cinsi, dokuma sıklığı ve hav yüksekliği gibi teknik detaylarda gizlidir.
Halının dokumasında kullanılan iplik cinsi, kaliteyi belirleyen en önemli faktörlerdendir. Halıyı yıkayan usta halının dokumasına, iplik cinsine ve hav yüksekliğine göre yıkama yapmak zorundadır. Aksi taktirde telafisi olmayan sıkıntılarla karşı karşıya kalırlar.
Tecrübe, bilgi ve deneyim ; Halı yıkamada halı yıkama ustaları, hangi halıyı, hangi halı yıkama şampuanı ile yıkayacağını ve nasıl yıkayacağını çok iyi bilmelidir. Halı yıkama da otomatik halı yıkama makinesi ; bildiğiniz gibi evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinde bir sürü program bulunmaktadır. Otomatik halı yıkama makinelerinde ise farklı halılar için farklı programlar olmalıdır. Piyasada bir çok otomatik halı yıkama makineleri vardır. Bu otomatik halı yıkama makinelerinde  ön yıkama var mıdır? alt yıkama var mıdır? Ana yıkama, durulama, son durulama ve en önemlisi vakumlama sistemi var mıdır? bunların iyi araştırılması gerekir. Örneğin sadece dörtlü fırçadan ibaret halı yıkama makineleri vardır.
Firmamız İstanbul halkının güvenini, vermiş olduğu üstün hizmet kalitesi ve verdiği güvenle sağlamıştır. Ağar halı yıkama olarak halılarınızın ne tür aşamalardan geçtiğini, kullanılan halı şampuanlarının kalitesini, hangi ortamlarda kurutulduğunu sorgulamanızı önermektedir. Hatta firmaların halı yıkama videoları ve resimleri incelenerek ona göre karar vermelidir. Sitemizde kullanmış olduğumuz görsel ve videoların tamamı firmamıza aittir. Aşağıdaki videomuzda halılarınızın tam otomatik makinemizde nasıl yıkandığını inceleyebilir, site içerisindeki diğer görsel ve videolardan da diğer aşamaları rahatlıkla görebilirsiniz.

Ağar Halı Yıkama Fabrikası'nın Halı Yıkama Aşamaları ve Kalitesi

Ağar Halı Yıkama Fabrikası’nda kullanmakta olduğumuz 4.20 metre bant genişliğine sahip profesyonel tam otomatik halı yıkama makinesi ile dünya üzerinde kullanılan tüm halıları yıkaman ve uygun baskı ayarı ile fırçalamak mümkün hale gelmektedir.

2000’li yılların başında yerde fırçalama yapmak için imkanların zorlanması ile bünyemize katılan fırçalama makinası bizleri gelişmemiz gerektirdiğine inandırdı. Bu sebeple teknoloji ve mühendisliği birleştiren makine üreticileri ile temaslarımız sayesinde ilk tezgah tipi halı yıkama makinasına sahip olduk. Ardından yaptığımız geliştirmeler ile satarak finans ettiğimiz 4.20 metre bant genişliğine sahip 4-6 metrekare halıları aynı anda yıkayabilen yapıya sahip, ön yıkama, alt yıkama, ana yıkama, ana durulama ve vakumlama sistemine sahip üstün özellikli makina parkurumuzla yüksek iş gücünü teknoloji sayesinde dakikalar içerisinde verir hale geldik. Her an inandık ki istanbul halı yıkama hizmetlerimizin daha çok tercih ediliyor olması, az çok fark etmeksizin aynı emek ve özeni göstermemizden kaynaklanıyor.

Ön Yıkama
Halıların hav aralarına giren yemek kırıntıları, toz, kıl ve hatta ölü böcekleri rulo fırça sayesinde daha yıkamaya girmeden temizler.

Alt Yıkama
Makinemizin üzerinde bulunan, halıların altını yıkayabilen rulo fırçadan oluşan destekleyici yıkama ünitelerinden biridir.

Ana Yıkama
Bu aşamadan halı, su ve şampuan karışımı ile fırçalanarak halının hav arasına kadar iner ve biriken kiri sökerek alır.

Ana Durulama ve Gelberi
Su ile birlikte halıyı fırçalamaya devam ederek kirlerin atılmasını sağlıyoruz. Hemen ardından gelberi yapılırarak kirli su atılır.

Halı Yıkama Hizmetimizin Özellikleri

İstanbul halı yıkama hizmeti denince akla ilk gelen Ağar Halı Yıkama Fabrikası’nın tercih edilmesinin nedenleri ve sizin için faydalarını sıraladık. Dile kolay 25 yıllık geçmişiyle, profesyonel makina parkuru ve tam zamanında müdahaleleriyle olmazsa olmazım dediğiniz her şarta saygılı ve yerine getirme konusunda istekli çalışanlarıyla hizmetinizde.

  • Halılarınızın yıkanması sırasında yapılan dezenfeksiyon işleminde bakteri ve maytların yanı sıra kurumuş lekelerin yumuşatılması sağlanır. Bu sayede fırçalama esnasında rahatlıkla lekeden kurtulunabilir.
  • Makina parkurumuzda bulunan tam otomatik halı yıkama makinası halının tipine göre değişkenlik gösteren baskı ayarlarıyla zarar vermeden yıkama yapabilir.
  • Halılarınızı yıkamadan hemen önce yıkama ile geçmesi mümkün görünmeyen lekelerin çıkarılmasına ilişkin uygulamalar yapılır. Böylelikle leke biyolojik olarak çözünür ve fırçalama ile halıdan ayrılır.
  • Halı yıkama fiyatları hakkında bilgi almak ve halı yıkama hizmeti almak için telefon numaralarımızdan bizi arayabilir, temsilcilerimizle görüşerek kalitenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.
  • Halı yıkama sırasında gelişmiş iş güvenliği kurallarına harfiyen uyuyoruz. Bu işçi sağlığını korurken doğabilecek zararların da önüne geçmemizi sağlıyor.
  • Çalışanlarımız servis ile teslim alma veya teslim etme görevlerini yerine getirirken maske ile solunum yoluyla bulaşabilen hastalıklardan sizi ve kendisini koruma altına alır.
  • Gruplandırılan halılar tiplerine göre özel baskı ayarları ön ayarlı şekilde hazırlanmış makineye yerleştirildiğinde halı yapısının bozulmasına engel olur.
  • Halı yıkama fabrikamızda makine halısı, shaggy halı, bünyan halı, hereke halı, nepal halı, ısparta halısı, el dokuma yün halı, akrilik halı, polyamid halı, pamuk halı, bambu halı, ipek halı, polyester halı, kilim ve yolluk, viskoz halı tiplerinin tamamı yakanabilmektedir.

Halı Yıkama Süresi Ne Kadar ?

Halı yıkama süreçleri her halı için farklı olabilir. Halının tipine ve şekline göre yıkanma ve kurutma süreleri farklılık göstereceği gibi bazı tür halılar elle özel olarak yumuşak hareketlerle yıkanmalıdır. Bunlar genellikle çok yaşlı halılarda ve özel iplik kullanılan halılarda tercih edilir. Ortalama bir makina halısının yıkanma ve kurutulma süresi 3-5 gün arasında hava durumunun da etkili olduğu bir süreçte devam edebilir.

Halı Yıkama Fiyatları 

Halı yıkama fiyatları hakkında bilgi vermek isteriz. Bu bilgilendirme web sitemizde süreklilik arz edeceğinden hareketli piyasa durumlarında yazılı olarak paylaşmak mümkün görünmeyebilir. Halı yıkama fiyatları hakkında kesin ve net sonucu bizi arayarak edinebileceğiniz gibi cep telefonu numaramızda bulunan whatsapp mesajlaşma uygulaması üzerinden 5-10 dakika içerisinde yanıt alabilirsiniz.

Hangi Bölgelere Hizmet Veriyorsunuz

Arnavutköy, Başakşehir, Bağcılar, Esenler, Bahçelievler, Fatih, Zeytinburnu, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Sarıyer, Şişli, Etiler, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükcekmece, Sultangazi, Eyüp ilçelerinde bulunan;
Kayaşehir, Güneşli, Şirinevler, Halkalı, Habipler, Altınşehir, Taksim, Etiler, Florya, Sefaköy, Topkapı, Yeşilköy, Göktürk, Kemerburgaz, Nişantaşı, Maslak, Alibeyköy, Güzeltepe mahalle ve semtlerine istanbul halı yıkama hizmetleri sunmaktayız.

Hangi Halı Şampuanını Kullanıyorsunuz ?

Her halı tipine uygun temizleme tekniği bulunduğu gibi kullanılan kimyasallar da bulunur. Bu kimyasalların her birinin kullanım aşaması farklıdır. Tam temizlenme için kullandığımız halı şampuanımız Lazer Promax firmasının üretimi olan Gold halı şampuanı, süperpower halı şampuanı, purepower halı şampuanı ve extra halı şampuanını kullanmaktayız. Her birinin içeriği birbirinden farklı olduğu gibi yıkanan halı metrekaresi ve sarfiyatları farklıdır.

Leke Sökücü Olarak Ne Kullanıyorsunuz ?

Leke sökme uygulamalarımızın temizlik öncesi ve sonrası olarak iki çeşiti bulunmaktadır. Halı yıkama öncesi bekletme suyuna ilave edilebilen leke sökücüler olabildiği gibi lokal olarak da uygulanabilen halı leke sökme teknikleri de bulunmakta. Bu yüzden her leke için ayrı halı leke sökme uygulaması ve halı leke sökücü kullanılmalıdır. Lazer Promax firmasının üretimlerinden olan leke sökücüler kullanmaktayız. Powerfull, forcefull, prolazer ağır yağ ve kir sökücü, halı asprini, pas sökücü gibi kimyasallarımız hazırda lekelerle savaşmak için beklemektedir.

Uygulamalarınız Halıya Zarar Verir Mi ?

Halı yıkama sektöründe uzun yıllar boyunca elde ettiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelere ek olarak günümüz teknolojisini barındıran makinalarımızın güvenlik önlemleri halınızın temizlik uygulaması sırasında zarar görmesini engeller. Ayrıca çalışanlarımız işlerini doğru yaptıklarını sürekli olarak kontrol halindeyiz.

Halı Yıkama Fiyatı

Halı yıkama hizmetinde fiyatlandırma nasıl yapılır ? Halı yıkama fiyatları nedir ? Halı yıkama fiyatı nasıl hesaplanır? sorularının cevaplarını bulabileceğiniz web sitemizde halı yıkama fiyatlarının nasıl belirlendiğinden kısaca bahsetmek isteriz.

Halı yıkama fiyatı, halılarınızın tipi, üretim şekli, halı yıkama hizmetlerinin ne kadar uzun süreceği ve geçmesi gereken aşamaların belirlenmesiyle hesaplanabilir. Bu hesaplama, halı tipi için hesaplanmış tutar * metrekare şeklinde ortaya çıkarılır. Ortaya çıkan halı yıkama fiyatı net olarak duyacağınız rakam profesyonel halı yıkama hizmeti için gerekli olan maliyet + kar payıdır. Günümüz maliyetlerine göz atacak olursak sürekli değişkenlik gösteren dengesiz ekonomik hareketler ile bazı durumlarda işletmemiz çalışanlarının ekonomik dengesini korumak ve işletmemizde çalışan arkadaşlarımızın iyi bir hayat dengesi kurabilmesi için değişiklik yapılabilmektedir. Çalışanlarımızın hayat kalitesine verdiğimiz önem psikolojik dengeyi koruduğu için asla ve asla işletmemizin hizmetlerinden herhangi birinin kalitesi gerilememektedir.

İstanbul Halı Yıkama

İstanbul halı yıkama fabrikası olan Ağar Halı yıkama profesyonel halı yıkama hizmetleri veren, sektörde öncü ve müşteri memnuniyeti halı yıkama firmaları arasında en yüksek düzeyde bulunan istanbul halı yıkama firmasıdır.

İstanbul’da halı yıkama firması arayışınızda kesin, doğru ve akılcı seçimin Ağar Halı Yıkama Fabrikası olduğunu hepimiz biliyoruz. Çünkü İstanbul’un en büyük halı yıkamacısı ünvanıyla, kullandığı halı şampuanlarının 2022 yılında en iyi halı şampuanı seçilmiş olması, kaliteden asla ödün vermemesi ve leke sökme konusunda garanti veren halı yıkama firması olması bu düşünceyi güçlendirmektedir. Gözle görünen ve görünmeyen tüm kir, bakteri ve akarların giderilmesi ile ilgili büyük araştırma ve geliştirme süreçlerine ortak olarak başta hizmetinin kalite arttırımı için ardından da sektörde kalite artışının sağlanması adına önemli çalışmalara ciddi yatırımlar yapmış İstanbul halı yıkama fabrikası Ağar Halı Yıkama’dır.

İstanbul avrupa yakasının neredeyse tamamına hizmet verebilen güçlü servis ağı ve yüksek metrekarelerde yıkama kapasitesiyle hizmetinin gerekliliği ne ise tam olarak onu yerine getirmeye büyük gayret göstermektedir. İstanbulda size en yakın halı yıkamacı arayışınızda ise avrupa yakasına kurulmuş iki dağıtım ve toplama noktası ile hızlı ve tek yerden yönetimiyle kaliteden ödün vermeyen yapısıyla 6 servis aracı ve 12 dağıtım personeli size çok yakın. Halı yıkama fiyatı öğrenmek, halı yıkama fiyatı hakkında bilgi almak ve halı yıkama fiyatına göre kaliteli halı yıkama hizmeti almak için Ağar Halı Yıkama fabrikası telefon numaralarından herhangi birini arayabilirsiniz.

En Yakın Halı Yıkama

İstanbul halı yıkama fabrikası olarak hizmet verdiğimiz Avrupa yakası semtlerinde Ağar Halı yıkama profesyonel anlamda büyük bir organizasyonun adıdır. Öyle ki 2 farklı halı yıkama fabrikası, 6 servis aracı, 22 personel ve günlük 100 bin metrekare halı yıkama ve kurutma kapasitesiyle diğer halı yıkamacılara göre açık ara daha teknolojik, daha kurumsal ve müşteri memnuniyetine %100 bağımlı iş modeline sahiptir. Müşteri memnuniyetinin sağlanmasının bir çok adımı bulunsa da size yakın bir halı yıkama firmasının bulunması geliş ve gidiş sürelerini kısaltacağından tercih edilen bir durumdur. Bu durumda da yine size en hızlı ulaşım sağlayarak kaliteli hizmeti sunacak olan Ağar halı yıkama fabrikasını tercih etmeniz yararınıza olacaktır.