Esenler Halı Yıkama

Esenler halı yıkama fabrikası yüksek temizlik oranı, hijyen belgesi, leke çıkarma garantisiyle Esenler halkının beğenisini toplamış profesyonel ve sürdürülebilir hedeflerle yönetilen halı yıkama fabrikasıdır. Bu uğurda kaliteden asla ödün vermez ve profesyonel kimliğini güven üzerine yöneterek hiçbir yanlış algıya izin vermez. Taklitlerinden sakınınız.

HEMEN ARAYIN

0 212 685 2323

Esenler halı yıkama, halı yıkama hizmetlerinin vazgeçilmez tek ve doğru adresi, Ağar halı yıkama esenler ilçemizde de halı, yorgan, koltuk ve yerinde halı yıkama hizmetleri vermektedir.

Vermiş olduğumuz bütün yıkama hizmetlerinde garanti vermekteyiz. Şeffaf ve dürüst çalışmayı prensip edinen firmamız bu sayede istanbul halkının takdirini toplamış ve her geçen hızla büyümeye devam etmiştir. Halı yıkamanın önemi oldukça yüksek ve önemlidir. Halılarınızı gelişigüzel ortamlarda, ne olduğu belirsiz firmalarca yıkatmak, size ve ailenize ciddi anlamda zararlar vermektedir. Halılarınız uygunsuz yıkama ortamlarının, olumsuz şartlarında barındırdıkları mikroorganizmaları alıp evinize getirmekte ve özellikle akciğer hastalıklarına neden olmaktadır. halı, koltuk, yorgan ve yerinde halı yıkama hizmetleriyle, esenler halı yıkama olarak hizmetinizdeyiz. Esenlerin bütün bölgelerine ücretsiz servislerimiz mevcuttur.

Ağar Halı Yıkama olarak, Esenler ilçemizin bütün mahallelerine halı yıkama, koltuk, yorgan yıkama ve battaniye yıkama ve yerinde yıkama hizmeti vermekteyiz.
Ücretsiz halı yıkama servisi için;

AĞAR HALI YIKAMA

( 0212 ) 568 96 70
( 0212 ) 568 96 80
( 0212 ) 685 23 23
( 0212 ) 685 23 24

Etiketler: Esenler halı yıkama, Esenler koltuk yıkama, Esenler yorgan yıkama, Esenler halı yıkama fabrikaları, Halı yıkama esenler

Esenler halı yıkama fabrikamızda bulunan 6 servis aracımızla tüm teslim alma ve teslim etme servisleri ücretsiz bir hizmettir. Halıların yıkanması ve temizlenmesinin ardından ambalajlanmış halılar mümkün olduğunca bekletilmeden size teslim edilerek kötü koku oluşumunun önüne geçilir. Bu nedenle Esenler halı yıkama fabrikasının size yakın olması çok önemlidir. Hızlı teslimat yapılabilmesi için hem teslim alma hem de teslim etme açısından 6 farklı servis aracı ve toplama / dağıtım personelleri çalıştırmaktayız. Esenler’de halı yıkama hizmetlerinin yanı sıra yerinden kaldırılması mümkün olmayan halı ve halıflexlerinizin ev ve ofis elektrik altyapısına uygun şekilde tasarlanan yerinde halı yıkama makinaları ile en dipten yüzeye doğru bir ve birikintilerin temizlenerek yok edilmesi mümkündür.

Esenler halı yıkama olarak tüm bu işlemleri gerçekleştirirken 1. sınıf halı şampuanları ve leke sökücüler kullanıyoruz. Bu sebeple Esenler halı yıkama fabrikası size leke sökme garantisi vermektedir. Tercih ediliyor olmak bizlere mutluluk veriyor. Bu mutluluğu size kaliteli hizmet anlamında geri döndürme motivasyonunu hiç kaybetmiyoruz.