Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Gaziosmanpaşa halı yıkama fabrikası kurulduğu günden beri, Gaziosmanpaşa halkının desteğini arkasına almıştır. Yapmış olduğu bütün hizmetlerden dolayı memnun kalan halkımız tarafından takdir toplamıştır. Bize karşı duyulan güven sayesinde işlerimizi daha bir ciddiye alarak, her geçen gün Gaziosmanpaşa halı yıkama sektöründe hızla büyümekteyiz.

HEMEN ARAYIN

 

0 212 685 2323

 

Gaziosmanpaşa halı yıkama olarak Gaziosmanpaşa ilçemizin bütün mahallelerine halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, halıfleks yıkama ve battaniye yıkama hizmeti vermekteyiz.

Halı yıkama belirli teknik ve yöntemler gerektiren, doğru ürünler ve halı şampuanları ile başarılı sonuçlar alınabilen, tecrübe ve bilgi birikimi gerektiren ciddi bir iştir. İyi yıkanmamış bir halı evde yaşayan bireylerin sağlığını bile tehdit edebilmektedir.

Temizlik işlemleri bilinçli olarak yapılmadığında var olan kirlilik daha geniş yüzeylere yayılabilir. Ev hanımları titiz ve evleri eşyaları konusunda hassastırlar. Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliğinden de doğrudan etkilenir.

Halılar akarlar için en uygun barınma ve çoğalma ortamıdır.

Akar allerjenleri özellikle halı, yastık, yatak, yorgan, battaniye, koltuk ve benzeri gibi üzerinde toz tutan ev eşyalarında yüksek oranda bulunmaktadır.

Bu allerjenlerin solunum yolu ile vücuda girmesi, allerjik kişilerde şikayetlerin başlamasına neden olmaktadır.

Firmamızda halı yıkama teknikleri aşağıdaki gibidir.

*  Yıkama öncesi toz alma,

*  Şampuanlı suda dezenfekte etme,

*  Otomatik makineyle arkası önü dönüşümlü olarak yıkama,

*  Sıkma makinesi ile fazla suyu atma,

*  Yıkama ve sıkma sonrası kalite kontrol yapma,

*  Kapalı mekanda iklimleme makineleriyle kurutma sistemi,

*  Hav alma makinesiyle tüyleri yatımına tarayıp poşetleme sistemi.

Firmamız Gaziosmanpaşa halı yıkama olarak Bağlarbaşı, Barbaros Hayretin Paşa, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Karadeniz, Karayolları, Karlıtepe, Kazım Karabekir, Merkez, Mevlana, Pazariçi, Sarıgöl, Şemsipaşa, Yenidoğan, Yenimahalle, Yıldıztabya mahallesi dahil bütün Gaziosmanpaşa sınırları dahilinde bulunan herkese halı yıkama hizmeti vermektedir.

Ücretsiz halı yıkama servisi için Gaziosmanpaşa halı yıkama servisi numaralarımızı arayabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama Servisi Telefon Numaralarımız

( 0212 )  568  96  70
( 0212 )  568  96  80
( 0212 )  685  23  23
( 0212 )  685  23  24

Etiketler: Gaziosmanpaşa halı yıkama, Gaziosmanpaşa koltuk yıkma, Gaziosmanpaşa yorgan yıkama, halı yıkama, Gaziosmanpaşa halı yıkama fiyatları

İstanbul Gaziosmanpaşa halı yıkama hizmetlerinde servislerimiz ücretsizdir. Gaziosmanpaşa’da halı yıkama hizmetlerimizin yanı sıra yerinden kaldırılamayan veya kalkmayan halılarınız ve halıflexlerinizi de yerinde yıkama hizmetimizle profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Gaziosmanpaşa halı yıkama hizmetlerimizin tamamında üstün özellikli, sağlığa kesinlikle zararı bulunmayan veya dolaylı yoldan zarar vermeyen 1. sınıf Gaziosmanpaşa halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Otomatik halı yıkama makinemizle de el değmeden, gerçek anlamda temizliği sağlayarak halı yıkama hizmetimizi görmek için de lütfen Gaziosmanpaşa halı yıkama web sitemizde bulunan videomuzu izleyebilirsiniz. Halı ve halıflex temizliği son derece önemli ve titizlikle yıkanarak temizlenmesi gereken, evimizin olmazsa olmaz eşyalarıdır. Lütfen Gaziosmanpaşa’da halı yıkama işlemlerinizi profesyonel halı yıkama firmalarının yardımıyla gerçekleştiriniz. Profesyonel halı yıkamanın doğru adresi Gaziosmanpaşa halı yıkama fabrikasını tercih ettiğiniz için size minnettarız.

Ağar Halı Yıkama Gaziosmanpaşa Fabrikası

Ağar Halı Yıkama Gaziosmanpaşa Fabrikası’nda kullanmakta olduğumuz 4.20 metre bant genişliğine sahip profesyonel otomatik halı yıkama makinesi ile dünya üzerinde kullanılan tüm halıları yıkaman ve uygun baskı ayarı ile fırçalayarak Gaziosmanpaşa halı yıkanmaktadır. Aşağıdaki halı yıkama Gaziosmanpaşa fabrikasının telefon numaralarını arayarak halı yıkama hizmetini alabilirsiniz.