Fatih Halı Yıkama

Fatih halı yıkama; İstanbul’ un merkezi olarak tabir edilen Fatih ilçemiz de yıllardır halı yıkama hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz. Bu gururla Fatih ilçesinde ikamet eden tüm müşterilerimizin yanı başında 2000 metrekare makine parkuru bulunan halı yıkama fabrikamızla tüm lekelerin yok olacağını garanti ediyoruz.

HEMEN ARAYIN

0 212 685 2323

İstatistiklerimize göre halı yıkama ve temizlik alanında sürekli müşteri artışı sağlayan tarihi fatih ilçemizde ikamet eden tüketicilerin temizlik, hijyen ve profesyonel halı yıkama firmalarına çok önem verdikleri firmamız tarafından tespit edilmiştir. Kazanma stratejisinin müşteri memnuniyetinden geçtiğine inandığımız bu günlerde firmamızda müşteri memnuniyeti en üst seviyededir. İstanbul ilçeleri arasında en çok artış sağlayan fatih ilçesinde sürekli artan müşteri sayısı on bin i aşmıştır. Bu artan müşteri sayısı tabi ki firmamız tarafından yapılan yatırımlar son sistem otomatik halı yıkama makineleri ile el değmeden halı yıkama sistemleri, kapalı alanlarda sıcak hava ile halı kurutma sistemleri, otomatik yorgan yıkama ve battaniye yıkama makineleri, yerinde profesyonel halı yıkama hizmetleri ve son sistem makineler ile

profesyonel koltuk yıkama hizmetleri ile beraber hızlı halı yıkama servisi ve güler yüzlü personelimiz ile sağlamaktayız.

Fatih halı yıkama olarak fatih ilçemizin bütün mahallelerine halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yerinde halı yıkama ve temizlik hizmeti veriyoruz

AKSARAY MAHALLESİ

CERRAHPAŞA MAHALLESİ

HASEKİ SULTAN MAHALLESİ

KOCAMUSTAFA PAŞA MAHALLESİ

YEDİKULE MAHALLESİ:

SÜMBÜL EFENDİ MAH

SİLİVRİKAPI MAHALLESİ

SEYYİT ÖMER MAHALLESİ

ŞEHREMİNİ MAHALLESİ

MEVLANAKAPI MAHALLESİ

TOPKAPI MAHALLESİ

MOLLA GÜRANİ MAHALLESİ

İSKENDERPAŞA MAHALLESİ

AKŞEMSEDDİN MAHALLESİ

HIRKA-İ ŞERİF MAHALLESİ

KARAGÜMRÜK MAHALLESİ

DERVİŞ ALİ MAHALLESİ

ATİKALİ MAHALLESİ

SULTAN MEHMET MAHALLESİ

ZEYREK MAHALLESİ

CİBALİ MAHALLESİ:

YAVUZ SULTAN SELİM MAHALLESİ

BALAT MAHALLESİ

AYVANSARAY MAHALLESİ

Gün içinde 12:00’a  Kadar verilen Kayıtlarda Aynı gün Halılarınız Servisimiz Tarafından Alınır. 12:00 Sonra Verilen Kayıtlar 1 Sonraki iş günü Alınır. Kayıt 7/24 Bırakabilirsiniz.

Halı yıkama servisi telefon numaralarımız:

0212 568 96 70
0212 568 96 80 

fatih halı yıkama nerededir. fatih halı yıkama fabrikası nasıldır. fatihte en iyi halı yıkamacı hangileri. fatih halı yıkama fabrikası nerede? halı yıkama fatih. fatih koltuk yıkama fabrikaları nerededir. fatih halı yıkama firmaları hangisidir?

Etiketler: Fatih halı yıkama, Fatih koltuk yıkama, Fatih yorgan yıkama, Fatih battaniye yıkama, Halı yıkama fatih

Ağar Halı Yıkama Fatih Fabrikası