Göktürk Halı Yıkama

Göktürk halı yıkama fabrikası kurulduğu günden beri, Göktürk halkının desteğini arkasına almıştır. Yapmış olduğu bütün hizmetlerden dolayı memnun kalan Göktürk halkı tarafından takdir toplamıştır. Bize karşı duyulan güven sayesinde Göktürk halı yıkama işlerimizi daha bir ciddiye alarak, her geçen gün Göktürk halı yıkama sektöründe hızla büyümekteyiz.

HEMEN ARAYIN

 

0 212 685 2323

 

Göktürk halı yıkama fabrikası, toplamda 3500 metrekare halı yıkama makinası parkuru ile Göktürk’ün en büyük halı yıkama fabrikasıdır. Ağar Göktürk halı yıkama olarak biz bağcılar bölgesinde 6 servis aracı, toplamda 22 ekip üyesiyle Göktürk halı yıkama kategorisinde her cadde ve sokağı ezbere biliriz. Uzun yıllardır bağcılar bölgesinde bizimle birlikte çalışan ekip arkadaşlarımızın yüksek özveri ve işini aşkla yapmaları neticesinde bölgeye oldukça hakim ve hızlı servis desteği sunuyoruz.

Göktürk halı yıkama merkezimizde son sistem halı yıkama makinaları, halı çırpma ve toz alma makinaları, yüksek devirli halı sıkma makinaları, hav alma ve paketleme makinaları gibi kaliteli halı yıkama hizmetleri için gereken ne varsa parkurumuzda bulunduruyor ve geliştiriyoruz. İşletmemizin hizmetinin hızlandırılması, hızlandırılırken de kalitesinden hiçbir şeyi kaybetmemesi ve hatta artması için gelecekte yapılabilecek yatırımlar için ön hazırlıklar yapıyor ve yönetiyoruz.

Göktürk halı yıkama hizmetlerimizin aşamalarından bahsedecek olursak;
Halı çırpma makinesine alınan halı, arka yüzünden çırpıcı kollar ile dövülerek hav arasında birikmiş toz ve diğer kirlerin halıdan atılması aşamasından oluşur. Ardından tam otomatik halı yıkama makinasına alınan halılar tiplerine uygun şekilde baskı ayarı verilerek hav kıllarının zarar görmesi engellenir. Halıda bulunan tüm hav kıllarının arasına girerek fırçalama yapan halı yıkama fırçasının şampuan ve suyla etkisi inanılmaz sonuçlar yaratır. Halının şampuan ve suyla fırçalanmasının ardından durulama ve sıkma işlemi için halı sıkma makinasına diğer adı ile santrifüje koyulur. Halının katlanma yönünün bu makinenin dönüşüne uygun şekilde olması çok önemlidir.

Halı sıkma makinalarından %95 oranla nemi alınan halılar özel nem alma makinalarının ısı ve nem düzeyini koruyan makinalarla donatılmış halı kurutma odalarına alınır. Kuruma tamamlandığında havalandırılır ve kalite kontrol aşamasına alınarak teslim edilmek üzere paketlenir.

Göktürk halı yıkama hizmetlerinde servislerimiz ücretsizdir. Göktürk’de halı yıkama hizmetlerimizin yanı sıra yerinden kaldırılamayan veya kalkmayan halılarınız ve halıflexlerinizi de yerinde yıkama hizmetimizle profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Göktürk halı yıkama hizmetlerimizin tamamında üstün özellikli, sağlığa kesinlikle zararı bulunmayan veya dolaylı yoldan zarar vermeyen 1. sınıf Göktürk halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Otomatik halı yıkama makinemizle de el değmeden, gerçek anlamda temizliği sağlayarak halı yıkama hizmetimizi görmek için de lütfen Göktürk halı yıkama web sitemizde bulunan videomuzu izleyebilirsiniz. Halı ve halıflex temizliği son derece önemli ve titizlikle yıkanarak temizlenmesi gereken, evimizin olmazsa olmaz eşyalarıdır. Lütfen Göktürk halı yıkama işlemlerinizi profesyonel halı yıkama firmalarının yardımıyla gerçekleştiriniz. Profesyonel halı yıkamanın doğru adresi Göktürk halı yıkama fabrikasını tercih ettiğiniz için size minnettarız.

Ağar Halı Yıkama Göktürk Fabrikası

Ağar Halı Yıkama Göktürk Fabrikası’nda kullanmakta olduğumuz 4.20 metre bant genişliğine sahip profesyonel otomatik halı yıkama makinesi ile dünya üzerinde kullanılan tüm halıları yıkaman ve uygun baskı ayarı ile fırçalayarak Göktürk’te halı yıkanmaktadır. Aşağıdaki halı yıkama Göktürk fabrikasının telefon numaralarını arayarak halı yıkama hizmetini alabilirsiniz.