Zeytinburnu Halı Yıkama

Zeytinburnu halı yıkama fabrikası kurulduğu günden beri, Zeytinburnu halkının desteğini arkasına almıştır. Yapmış olduğu bütün hizmetlerden dolayı memnun kalan Zeytinburnu halkı tarafından takdir toplamıştır. Bize karşı duyulan güven sayesinde işlerimizi daha bir ciddiye alarak, her geçen gün Zeytinburnu halı yıkama sektöründe hızla büyümekteyiz.

HEMEN ARAYIN

 

0 212 685 2323

 

Zeytinburnu halı yıkama; Halılarınızı yıkamıyoruz, halılarınızı her türlü mikroptan ve kirden arındırıyoruz. Çünkü biz sağlığınıza değer veriyoruz.
Halı yıkama, belirli teknik ve yöntemler gerektiren, uygun yıkama teknikleri ve halı şampuanları ile başarılı sonuçlar alınabilen, tecrübe ve bilgi birikimi gerektiren ciddi bir iştir. İyi yıkanmamış bir halı, evde yaşayan bireylerin sağlığını ciddi oranda tehdit etmektedir. Bu nedenle halılarınızı yıkattığınız firmaları titizlikle seçmeli ve yıkama tekniklerinden, kullanılan şampuan ve temizlik malzemelerinden emin olmalısınız. Ağar halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimizi yıkama tekniklerimiz ve kullanılan temizlik malzemelerini yakında görmeniz için fabrikamıza davet ediyoruz.
Ücretsiz halı yıkama servisi için. Zeytinburnu halı yıkama servis numaralarımızı arayabilirsiniz.
Ağar halı, koltuk, yorgan ve yerinde halı yıkama hizmetleri
( 0212 ) 568 96 70
( 0212 ) 568 96 80
( 0212 ) 685 23 23
( 0212 ) 685 23 24

Etiketlere: zeytinburnu halı yıkama, halı yıkama zeytinburnu, zeytinburnu koltuk yıkama, zeytinburnu yorgan yıkama

Zeytinburnu halı yıkama; Zeytinburnu ilçemiz de yıllardır halı yıkama hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz. İstatistiklerimize göre halı yıkama ve temizlik alanında sürekli müşteri artışı sağlayan Zeytinburnu ilçemizde ikamet eden tüketicilerin temizlik, hijyen ve profesyonel halı yıkama firmalarına çok önem verdikleri firmamız tarafından tespit edilmiştir. Kazanma stratejisinin müşteri memnuniyetinden geçtiğine inandığımız bu günlerde firmamızda müşteri memnuniyeti en üst seviyededir. İstanbul ilçeleri arasında en çok artış sağlayan Zeytinburnu ilçesinde sürekli artan müşteri sayısı on bin i aşmıştır. Bu artan müşteri sayısı tabi ki firmamız tarafından yapılan yatırımlar son sistem otomatik halı yıkama makineleri ile el değmeden halı yıkama sistemleri, kapalı alanlarda sıcak hava ile halı kurutma sistemleri, otomatik yorgan yıkama ve battaniye yıkama makineleri, yerinde profesyonel halı yıkama hizmetleri ve son sistem makineler ile profesyonel koltuk yıkama hizmetleri ile beraber hızlı halı yıkama servisi ve güler yüzlü personelimiz ile sağlamaktayız. Zeytinburnu halı yıkama olarak Zeytinburnu ilçemizin bütün mahallelerine halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yerinde halı yıkama ve temizlik hizmeti veriyoruz.

Ağar Halı Yıkama Zeytinburnu Fabrikası

Ağar Halı Yıkama Zeytinburnu Fabrikası’nda kullanmakta olduğumuz 4.20 metre bant genişliğine sahip profesyonel otomatik halı yıkama makinesi ile dünya üzerinde kullanılan tüm halıları yıkaman ve uygun baskı ayarı ile fırçalayarak Zeytinburnu’nda halı yıkanmaktadır. Aşağıdaki halı yıkama Zeytinburnu fabrikasının telefon numaralarını arayarak halı yıkama hizmetini alabilirsiniz.