Bahçelievler Halı Yıkama

Ağar halı yıkama bahçelievler fabrikası kurulduğu günden beri, Bahçelievler halkının desteğini arkasına almıştır. Yapmış olduğu bütün hizmetlerden dolayı memnun kalan halkımız tarafından takdir toplamıştır. Bize karşı duyulan güven sayesinde işlerimizi daha bir ciddiye alarak, her geçen gün bağcılar halı yıkama sektöründe hızla büyümekteyiz.

HEMEN ARAYIN

Bahçelievler halı yıkama; Halı yıkama sektörüne girdiğimiz 2003 yılından beri, kaliteyi ve insan sağlığını kendisine prensip edinmiş, konusunda uzman ve deneyimli personeliyle ağar halı yıkama fabrikası olarak, bahçelievler ilçemizin bütün bölgelerine yıkama hizmetleri vermekteyiz. Halı yıkama profesyonel bir iştir ve bu bizim işimizdir diyoruz.
Halılarınızı son teknoloji makinelerimiz ve kaliteli, birinci sınıf şampuanlarla gerçekleştiriyoruz. Taklit eden değil, taklit edilen firmayız, taklitlerimizden kaçının. Yerinde kaldıramadığınız halıflex, koltuk, çekyat ve oturma gruplarınızı yerinde yıkıyoruz. Servis araçlarımız ücretsiz olup, halılarınız evlerinizden alınarak temizlik sonrası tekrar evlerinize teslim edilir. Uygun fiyat için lütfen aşağıdaki telefon numaralarımızdan bizimle irtibata geçiniz.

Ücretsiz halı yıkama servisi için, bahçelievler halı yıkama servis numaralarımızı arayabilirsiniz.

Ağar Halı Yıkama

( 0212 )  568  96  70
( 0212 )  568  96  80
( 0212 )  685  23  23
( 0212 )  685  23  24

Ağar Halı Yıkama Bahçelievler Fabrikası