Bayrampaşa Halı Yıkama

Ağar Bayrampaşa halı yıkama fabrikası kurulduğu günden beri, Bayrampaşa halkının desteğini arkasına almıştır. Yapmış olduğu bütün hizmetlerden dolayı memnun kalan halkımız tarafından takdir toplamıştır. Bize karşı duyulan güven sayesinde işlerimizi daha bir ciddiye alarak, her geçen gün Bayrampaşa halı yıkama sektöründe hızla büyümekteyiz.

HEMEN ARAYIN

 

0 212 685 2323

 

Bayrampaşa halı yıkama; Halı, halıflex yıkama konusunda hizmet veren firmamız, en son teknoloji makineleri kullanmakta ve kullanmış olduğumuz yıkama şampuanlarıyla da sağlığınızı önemsemektedir.Bayrampaşa halı yıkama fabrikası kurulduğu günden beri, öncelikle güveninize layık olmayı hedeflemiştir. Ticari kazanç kaygımız yoktur. Profesyonel halı yıkama hizmeti veren ender firmalardan biriyiz ve hep çıtamızı en üst seviyelere çektik. Yıkama hizmetlerinde farklı firmaları kendimize rakip görmedik, aksine daha kaliteli hizmet vermek adına çalışmalarını yakından takip ettik. Eksiklerimizi görebilmemiz ve gidermemiz açısından lütfen her türlü şikayet ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Sizlerle büyümek, güveninize layık olmak istiyoruz. Halı yıkama oldukça önem arz eden, sağlığımızı ciddi anlamda ilgilendiren son derece titizlikle yıkanması gereken evimizin olmazsa olmazlarıdır. Halı yıkatırken, halılarınızın ne tür aşamalardan geçtiğini, ne tür ortamlarda ve hangi şampuanlarla yıkandığını lütfen iyi analiz edin. Halı yıkama fabrikamız siz değerli müşterilerimize kapısı her zaman açıktır. Bayrampaşa halı yıkama yanı sıra, koltuk, yorgan, battaniye, halıflex ve yerinde halı yıkama hizmetleride vermekteyiz.
Ağar halı yıkama olarak, Bayrampaşa ilçemizin bütün mahallelerine halı yıkama hizmeti vermekteyiz.
Ücretsiz halı yıkama servisi için, Bayrampaşa halı yıkama servis numaralarımızı arayabilirsiniz.

Ağar Halı Yıkama Bayrampaşa Fabrikası

Ağar Halı Yıkama Bayrampaşa Fabrikası’nda kullanmakta olduğumuz 4.20 metre bant genişliğine sahip profesyonel otomatik halı yıkama makinesi ile dünya üzerinde kullanılan tüm halıları yıkaman ve uygun baskı ayarı ile fırçalayarak bayrampaşa halı yıkanmaktadır. Aşağıdaki halı yıkama bayrampaşa fabrikasının telefon numaralarını arayarak halı yıkama hizmetini alabilirsiniz.