Şişli Halı Yıkama

Şişli Halı Yıkama fabrikası kurulduğu günden beri, Şişli halkının desteğini arkasına almıştır. Yapmış olduğu bütün hizmetlerden dolayı memnun kalan Şişli halkı tarafından takdir toplamıştır. Bize karşı duyulan güven sayesinde işlerimizi daha bir ciddiye alarak, her geçen gün Şişli halı yıkama sektöründe hızla büyümekteyiz.

HEMEN ARAYIN

 

0 212 685 2323

 

Şişli halı yıkama olarak istanbul avrupa yakasında üstün kalite, profesyonel hizmet anlayışıyla halı, koltuk, yorgan, halıfleks ve koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Halılarınızı profesyonel ellere teslim ederek hem zaman kaybı yaşamazsınız, hemde kaliteli, pırıl pırıl yıkanan halılarınızı evinize yaymanın keyfini yaşarsınız. Uzman ve deneyimli personelimizle halı yıkama konusunda öncü firma olmanın vermiş olduğu gururla şişli ilçemizde de halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halı yıkama bizim işimiz. Biz verdiğimiz bütün hizmetlerde garanti veriyoruz. halılarınızın ne tür işlemlerden geçtiğini anasayfamızda bulunan videomuzu izleyebilir, telefonla detay isteyebilir veya fabrikamızı ziyaret ederek yerinde tespitte bulunabilirsiniz. Bize güvenin kaliteye ortak olun…

Şişli halı yıkama

( 0212 ) 568 96 70
( 0212 ) 568 96 80
( 0212 ) 685 23 23
( 0212 ) 685 23 24

 

Etiketler: Şişli halı yıkama, Şişli koltuk yıkama, Şişli yorgan yıkama, Şişlide halı yıkama

İstanbul Şişli halı yıkama hizmetlerinde servislerimiz ücretsizdir. Şişli’de halı yıkama hizmetlerimizin yanı sıra yerinden kaldırılamayan veya kalkmayan halılarınız ve halıflexlerinizi de yerinde yıkama hizmetimizle profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Şişli halı yıkama hizmetlerimizin tamamında üstün özellikli, sağlığa kesinlikle zararı bulunmayan veya dolaylı yoldan zarar vermeyen 1. sınıf Şişli halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Otomatik halı yıkama makinemizle de el değmeden, gerçek anlamda temizliği sağlayarak halı yıkama hizmetimizi görmek için de lütfen Şişli halı yıkama web sitemizde bulunan videomuzu izleyebilirsiniz. Halı ve halıflex temizliği son derece önemli ve titizlikle yıkanarak temizlenmesi gereken, evimizin olmazsa olmaz eşyalarıdır. Lütfen Şişli’de halı yıkama işlemlerinizi profesyonel halı yıkama firmalarının yardımıyla gerçekleştiriniz. Profesyonel halı yıkamanın doğru adresi Şişli halı yıkama fabrikasını tercih ettiğiniz için size minnettarız.

Ağar Halı Yıkama Şişli Fabrikası

Ağar Halı Yıkama Şişli Fabrikası’nda kullanmakta olduğumuz 4.20 metre bant genişliğine sahip profesyonel otomatik halı yıkama makinesi ile dünya üzerinde kullanılan tüm halıları yıkaman ve uygun baskı ayarı ile fırçalayarak Şişli’de halı yıkanmaktadır. Aşağıdaki halı yıkama Şişli fabrikasının telefon numaralarını arayarak halı yıkama hizmetini alabilirsiniz.