Atakent Halı Yıkama

Atakent halı yıkama fabrikası kurulduğu günden beri, Atakent halkının desteğini arkasına almıştır. Yapmış olduğu bütün hizmetlerden dolayı memnun kalan halkımız tarafından takdir toplamıştır. Bize karşı duyulan güven sayesinde işlerimizi daha bir ciddiye alarak, her geçen gün Atakent halı yıkama sektöründe hızla büyümekteyiz.

HEMEN ARAYIN

0 212 685 2323

Atakent halı yıkama fabrikası, 4200 metrekare halı yıkama parkuru ile Atakent’in en büyük halı yıkama fabrikasıdır. Atakent halı yıkama olarak biz Atakent bölgesinde 6 servis aracı, toplamda 24 ekip üyesiyle atakent halı yıkama kategorisinde her cadde ve sokağı ezbere biliriz. Uzun yıllardır Atakent bölgesinde bizimle birlikte çalışan ekip arkadaşlarımızın yüksek özveri ve işini aşkla yapmaları neticesinde bölgeye oldukça hakim ve hızlı servis desteği sunuyoruz.

Atakent halı yıkama merkezimizde son teknoloji halı yıkama makinaları, halı çırpma ve toz alma makinaları, yüksek devirli halı sıkma makinaları, hav alma ve paketleme makinaları gibi kaliteli halı yıkama hizmetleri için gereken ne varsa parkurumuzda bulunduruyor ve geliştiriyoruz. Aynı zamanda doğaya olan saygımız ile işletmemizden çıkan kimyasallı su hiçbir şekilde toprağa verilmemektedir. Bu toprak zehirlenmesinin elbet bir gün çocuklarımızı da etkileyeceğini biliyoruz. İşletmemizin hizmetinin hızlandırılması, hızlandırılırken de kalitesinden hiçbir şeyi kaybetmemesi ve hatta artması için gelecekte yapılabilecek yatırımlar için ön hazırlıklar yapıyor ve yönetiyoruz.

Atakent’te halı yıkama hizmetlerimizin aşamalarından bahsedecek olursak;
Halı çırpma makinesine alınan halı, arka yüzünden çırpıcı kollar ile dövülerek hav arasında birikmiş toz ve diğer kirlerin halıdan atılması aşamasından oluşur. Ardından tam otomatik halı yıkama makinasına alınan halılar tiplerine uygun şekilde baskı ayarı verilerek hav kıllarının zarar görmesi engellenir. Halıda bulunan tüm hav kıllarının arasına girerek fırçalama yapan halı yıkama fırçasının şampuan ve suyla etkisi inanılmaz sonuçlar yaratır. Halının şampuan ve suyla fırçalanmasının ardından durulama ve sıkma işlemi için halı sıkma makinasına diğer adı ile santrifüje koyulur. Halının katlanma yönünün bu makinenin dönüşüne uygun şekilde olması çok önemlidir.

Halı sıkma makinalarından %95 oranla nemi alınan halılar özel nem alma makinalarının ısı ve nem düzeyini koruyan makinalarla donatılmış halı kurutma odalarına alınır. Kuruma tamamlandığında havalandırılır ve kalite kontrol aşamasına alınarak teslim edilmek üzere paketlenir.

Atakent halı yıkama hizmetlerinde teslim alma ve teslim etme servislerimiz ücretsizdir. Halı yıkama hizmetlerimizin yanı sıra yerinden kaldırılamayan veya kalkmayan halılarınız ve halıflexlerinizin de atakent yerinde yıkama hizmetimizle profesyonel olarak gerçekleştiriyor, bu anlamda büyük kolaylık sağlayacak makine ve ekipmanı sunuyoruz. Atakent bölgesinde halı yıkama hizmetlerimizin tamamında üstün özellikli, doğru kullanımında sağlığa kesinlikle zararı bulunmayan veya dolaylı yoldan zarar vermeyen 1. sınıf atakent halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Otomatik halı yıkama makinelerimizle de el değmeden, gerçek anlamda temizliği sağlayarak doğru fırçalama teknikleriyle halı yıkama hizmetimizi görmek için de lütfen atakent halı yıkama web sitemizde bulunan videomuzu izleyebilirsiniz. Halı ve halıflex temizliği son derece önemli ve titizlikle yıkanarak temizlenmesi gereken, evimizin olmazsa olmaz eşyalarıdır. Lütfen Atakent’de halı yıkama işlemlerinizi profesyonel halı yıkama firmalarının yardımıyla gerçekleştiriniz. Profesyonel halı yıkamanın doğru adresi atakent halı yıkama fabrikasını tercih ettiğiniz için size minnettarız.

Ağar Halı Yıkama Bağcılar Fabrikası

Ağar Halı Yıkama Bağcılar Fabrikası’nda kullanmakta olduğumuz 4.20 metre bant genişliğine sahip profesyonel otomatik halı yıkama makinesi ile dünya üzerinde kullanılan tüm halıları yıkaman ve uygun baskı ayarı ile fırçalayarak bağcılarda halı yıkanmaktadır. Aşağıdaki halı yıkama bağcılar fabrikasının telefon numaralarını arayarak halı yıkama hizmetini alabilirsiniz.